saç ektirmek isteyenler için istanbul saç ekim merkezi

İstanbul Saç Ekim Merkezi

İstanbul şehri, saç ekimi konusunda dünyanın merkezi haline gelmiş olup istanbul saç ekim merkezi, konsunda en çok aranan yer olmuştur. Hem ulaşım ağının gelişmişliği hem şehir nüfus yoğunluğu, ticari menfaatlerin daha yüksek olması, cazibe merkezi olması nedeniyle ülke genelinde bir numaralı sırada yerini almıştır. istanbul Saç Ekim Merkezi sayısı konusunda Ankara, İzmir ve Bursa gibi illerde çok sayıda saç ekim merkezi olsa da bu illerin toplam sayısı istanbul saç ekim merkezi sayısı yanında oldukça az kalmaktadır.
İstanbul şehrinin her iki yakası (Avrupa, Anadolu) saç ekimi merkezleri konusunda çok sayıda tesise sahiptir. Tabi ki yeni açılan tesisler ve yapım aşaması süren tesisler olması da şehirde saç ekiminin ne kadar geliştiğinin kanıtıdır. Deneyimli kadrolar ve yapılan işin başarısı  gibi parametreler çıkınca tercih edilecek yerler azalmaktadır. Anadolu yakasında istanbul saç ekim merkezi olan Ataşehirdeki kliniğimiz hastane bünyesinde tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

Neden istanbul en çok tercih edilen şehir?

İstanbul özellikle son yüzyılda birçok konuda, Dünya üzerinde merkez şehir olmayı başardı. Kültür turizmi, sanayicilik, üniversite eğitimi gibi daha birçok konuda Dünya liderliğine oynamaktadır. İstanbul’un son yıllarda çıkış yaptığı ve birçok sağlık turizmi konusunda insanı ağırlamasına neden olan konu ise istanbul saç ekim merkezi klinikleri oldu. Hızlıca yükseliş sağlayan Lale Keskin Saç Ekim merkezi,  uzman dermatologları, uygun fiyat seçenekleri, deneyimli kadrolar ve yapılan işin başarısı istanbul saç ekim merkezi ikonu haline getirdi.

Lale Keskin saç ekim merkezi nerede?

Anadolu yakasında ataşehirde olan istanbul saç ekim merkezi hastane bünyesinde uzman kadrosuyla faaliyet göstermektedir. İletişim kısmından google haritalar ve açık adresimize ulaşabilirsiniz.

İstanbul saç ekim merkezi ve sağlık turizmi

Sağlık sorunları sebebi ile ortaya çıkan tedavi açığını gidermek için bulunduğunuz ülkeden başka ülkeye gitmenize neden olan yolculuğa sağlık turizmi adı verilmektedir. Ülkemiz sağlık alanında bazı konularda dünya lideridir. Örneğin Akdeniz Üniversitesinde gerçekleştirilen yüz nakli ameliyatı Dünya’da ilk kez yapılan bir ameliyattı.
FUE tekniğinin kullanımının genişlemesi nedeniyle saç ekim işlemleri oldukça kolaylaşmaya başladı. Bu kolaylık, ülkemizdeki tıbbi alanda olan yetkin kişilerin dikkatini çekerek alt yapı çalışmalarına başladılar. Bu başlangıç birkaç kısa yıl içinde meyvelerini vermeye başladı. Bugün Avrupa ve Arabistan yarımadasından yüzbinlerce kişi İstanbul’a sağlık turizmi amacıyla gelip istanbul saç ekim merkezi kliniklerinde saç ektirme işlemi yapmaktadır.
Peki ülkemiz sağlık turizminde ne kadar başarılı? Yazıda da belirttiğimiz gibi bazı alanlarda oldukça başarılıyız. Buna örneklerden biri saç ekimidir. Saç ekiminde FUT yöntemi yerine FUE yöntemini kullanmamız, uygun fiyatlar, uzman hekim ve kadroları, kaliteli tesisler, ekim işlemi sonrası doktor ilgisi gibi etkenler bu konuda saç ekimi yapan yerli ve yabancı insanları oldukça mutlu etmektedir.

İstanbul saç ekim merkezleri nerede?

İstanbul saç ekim merkezi olarak lokasyonlara bakıldığında yoğun olarak toplandığı alanlar ise Avrupa yakasında Taksim, Şişli ve Mecidiyeköy’dür. Anadolu yakasına baktığımız zaman özellikle iki bölgede yoğun saç ekimi merkezlerine rastlamak mümkündür. Yabancı ülkede bulunan kişilerin İstanbul’u tercih etmelerindeki başka sebepler ise hastanelerin ve ekim tedavi merkezlerinin akreditasyon sayesinde Avrupa standartlarını yakalamış olması, İstanbul şehrinin kültür turizmi konusunda muhteşemliği tercih sebeplerini oluşturmaktadır. Saç ekimi için gelen kişiler, ekim işlemi tamamlandıktan sonra İstanbul’da ortalama olarak 1 hafta boyunca tatil yapıp kendi ülkelerine dönmektedirler. Anadolu yakasında, yakanın merkezi olan Kadıköy ve yakanın gelişen ilçesi Pendik’te oldukça fazla sayıda saç ekim tesisi bulunmaktadır. Ataşehir istanbul saç ekim merkezi denildiğinde ilk akla gelen yer olarak Lale saç ekim merkezi olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Siz de İstanbul Saç Ekim Merkezine fotoğrafınızı gönderip ücretsiz saç analizinden faydalanın.