Skip to content

Hakkımızda

Lale Saç Ekimi 2003 yılından bu yana saç ekimi alanında hizmet etmekte olup; 10,000’e yakın saç ekim işlemi gerçekleştirmiştir.

YURTDIŞINDAN GELEN HASTALARINIZ VAR MI?

Yurtdışından Saç ekimi için bir çok kişi gelmekte olup her geçen gün bu sayı memnuniyet sayısı ile birlikte hızla artmaktadır. Yurtdışından genellikle avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve isviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai, Katar, Kuveyt, Libya ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Yurtdışında birçok saç ekimi seminerine katılmıştır. Lale Keskin, dünyaca ünlü bir çok uzmandan aldığı eğitimler sayesinde bilgi ve tecrübesinin artmasına katkı sağlamışdır.

HANGİ SAÇ EKİM YÖNTEMLERİ UYGULANMAKTA?

Son dönem çalışmalarında Tıraşsız Saç Ekimi, Uzun Saç ekimi yöntemlerine de ağırlık veren Lale Keskin, en son teknolojileri uygulamaktadır. Saç ekiminde en doğal sonuçların maksimum greft sayısı ile alın çizgisinin yapısına uygun şekilde tasarlanarak elde edilir. Bu şekilde yaptığı işlemlerde yüzde yüz başarı hedeflemektedir.

Dünyada henüz yeni olup çok fazla bilinmese de uzun saç ekme yöntemi hızlıca popüler bir yöntem hale gelecektedir. Türkiye’de sadece birkaç kurumun uygulayabildiği uygulanması zor olup büyük bir tecrübe gerektiren yöntem olan Uzun Saç Ekimi yöntemini başarıyla uygulayan Lale Keskin bu yöntemi yüzlerce kişiye uygulamış, dünyanın birçok ülkesinden bu yöntem için gelen hastalarına hizmet vermiştir.

SAÇ EKİMİ HANGİ ORTAMDA YAPILMALI?

Profesyonel bir ekiple birlikte ameliyathane şartlarında çalışmalarını gerçekleştiren Lale Keskin, ileri teknoloji metod ve ürünleri takip ederek organik saç ekimi metodları üzerine yoğunlaşmıştır. Türkiyede artık ameliyathane şartlarında değil normal odalarda bile saç ekim işlemini gerçekleştirildiğini ve buna kesinlikle karşı olduğunu belirten Lale Keskin, Saç ekimi cerrahi bir müdahaledir mutlaka ameliyathane ortamında yapılması gerektiğini altını çizerek vurgulamaktadır. Söz konusu sağlık olduğu için saç ektirecek kişilerin de buna dikkat etmesi gerekmektedir.

Saç ekimi ile ilgili sormak istediğiniz soruları aşağıdaki iletişim formu ile bize iletebilirsiniz.

You can send us the questions you want to ask about hair transplantation using the contact form below.