Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Koronavirüs Önlemleri

Covid-19 salgını, insanların hayatını birçok yönden etkilemektedir, özellikle klinik prosedürler söz konusu olduğunda, birçok kişi enfeksiyon risklerinden endişe duymaktadır. Oldukça bulaşıcı bir hastalık olsa da doğru ölçümler ve bazı önlemler ile koronavirüs risklerini en aza indirgenebilir.

Lale Saç Ekim Kliniği olarak Covid-19’un yayılmasını önlemek için en gelişmiş yöntemleri kullanıyor ve operasyonlara güvenle hasta kabul ediyoruz.

Dünya Sağlık Örgütü ve T.C.Sağlık Bakanlığı’nın rehberliğinde hastalarımıza her zaman olduğu gibi sağlıklı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.ö

Lale Saç Ekim Kliniğinde Pandemi Sırasında Nasıl Güvenle Çalışıyoruz?

Kliniğimizde ameliyatlarımızı her zaman sterilize ameliyathanelerde her türlü önlemi alarak gerçekleştirmekteyiz. Pandemiden önce bile herhangi bir enfeksiyonu ve diğer olası yan etkileri önlemek için hastamızın güvenliği için her zaman saç ekiminin her aşamasını güvenli ve izole bir yerde gerçekleştiriyorduk.

 

Artık kliniğimizi temizlemek ve hastalarımıza her zamanki gibi enfeksiyon kaygısı olmadan hizmet vermek için daha gelişmiş dezenfeksiyon yöntemleri kullanıyoruz. Operasyon odalarına girişten başlayarak, DSÖ ve Sağlık Bakanlığı’nın önerileri ile kliniğin her bir bölümü düzenli olarak dezenfekte edilerek havalandırıldı. 

Maskeler ve Sosyal Uzaklık Bir Zorunluluktur

Konsültasyon ve operasyon aşamalarında zorunlu maskeler ve sosyal mesafeyle ilgili kurallara olabildiğince sıkı bir şekilde uyuyoruz. Ekibimizin her bir üyesi, düzenli olarak yenilenen maskeler kullanarak, klinik dışında olsalar bile nerede olurlarsa olsunlar sosyal mesafeyi korurlar.

Sterilize edilmiş ameliyathaneler halka açık değildir, bu nedenle ameliyat sırasında sadece ameliyat ekibiyle iletişime geçeceksiniz.

Düzenli olarak dezenfekte edilen ve izole edilen ameliyathaneler, herhangi bir enfeksiyon endişesi olmadan güvenli bir şekilde çalışmamızı sağlar.

Her Zamanki Gibi Güvenle Çalışıyoruz

Lale Saç Ekim Kliniği’nde her türlü enfeksiyon riskini mümkün olduğunca en aza indirerek, eskiden olduğu gibi hala güvenle çalışıyoruz. Türkiye genelinde hızla azalan Covid-19 olarak bizler her zaman en büyük önlemleri takip ediyoruz.

Doğru ölçümlerle saç ekimi operasyonları hala güvenlidir ve bu karmaşık ve zor zamanlarda yapılabilir. Tecrübeli ekibimiz ve donanımlı kliniğimiz ile insanların sağlıklı saçlarına kavuşmalarına yardımcı oluyoruz. Pandemiden önce olduğu gibi Lale Saç Ekim Kliniği de tüm dünyada binlerce hastayı tedavi etmeye devam ediyor.