Hakkımızda

Lale Keskin kimdir?

1985 yılında Ankara’da doğan Lale Keskin, eğitimini de aynı şehirde tamamladı. Daha geniş kitlelere ulaşmak için eğitim hayatını tamamladıktan sonra dünyanın en popüler şehirlerinden biri olan İstanbul’a gelmiş ve halen 17 yıllık saç ekimi deneyimini İstanbul’da sürdürmektedir. Fut yöntemi ile ilk deneyimine 2003 yılında başladı. 2006 yılında daha sağlıklı, daha verimli Fue saç ekimi yöntemi ile bu yolculuğuna devam etti ve yaklaşık 8.000 saç ekimi işlemi gerçekleştirdi.

Yurtdışından Gelen Hastalarınız Var Mı?

Yurtdışından Saç ekimi için bir çok kişi gelmekte olup her geçen gün bu sayı memnuniyet sayısı ile birlikte hızla artmaktadır. Yurtdışından genellikle avrupadan; Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, Finlandiya, İsveç ve isviçreden yoğunlukta gelmekteyken, Arap ülkelerinden; Suudi Arabistan, Dubai, Katar, Kuveyt, Libya ve Irak gibi başlıca ülkelerden sıkça gelmektedir.

Yurtdışında birçok saç ekimi seminerine katılmıştır. Lale Keskin, dünyaca ünlü bir çok uzmandan aldığı eğitimler sayesinde bilgi ve tecrübesinin artmasına katkı sağlamışdır.

HANGİ SAÇ EKİM YÖNTEMLERİ UYGULANMAKTA?

Son dönem çalışmalarında Tıraşsız Saç Ekimi, Uzun Saç ekimi yöntemlerine de ağırlık veren Lale Keskin, en son teknolojileri uygulamaktadır. Saç ekiminde en doğal sonuçların maksimum greft sayısı ile alın çizgisinin yapısına uygun şekilde tasarlanarak elde edilir. Bu şekilde yaptığı işlemlerde yüzde yüz başarı hedeflemektedir.

Dünyada henüz yeni olup çok fazla bilinmese de uzun saç ekme yöntemi hızlıca popüler bir yöntem hale gelecektedir. Türkiye’de sadece birkaç kurumun uygulayabildiği uygulanması zor olup büyük bir tecrübe gerektiren yöntem olan Uzun Saç Ekimi yöntemini başarıyla uygulayan Lale Keskin bu yöntemi yüzlerce kişiye uygulamış, dünyanın birçok ülkesinden bu yöntem için gelen hastalarına hizmet vermiştir.

It targets hundred percent success in the transactions by making in this way. Although the method of long hair growth is new in the world and not very known, this method will quickly become a popular. Difficult to apply Long Hair Transplantation method in Turkey can be apply in only a few institutions, as it requires a great deal of experience for successfully implementing, Lale Keskin applied this method to hundreds of people and has served patients who came for this method from many countries of the world.

SAÇ EKİMİ HANGİ ORTAMDA YAPILMALI?

Profesyonel bir ekiple birlikte ameliyathane şartlarında çalışmalarını gerçekleştiren Lale Keskin, ileri teknoloji metod ve ürünleri takip ederek organik saç ekimi metodları üzerine yoğunlaşmıştır. Türkiyede artık ameliyathane şartlarında değil normal odalarda bile saç ekim işlemini gerçekleştirildiğini ve buna kesinlikle karşı olduğunu belirten Lale Keskin, Saç ekimi cerrahi bir müdahaledir mutlaka ameliyathane ortamında yapılması gerektiğini altını çizerek vurgulamaktadır. Söz konusu sağlık olduğu için saç ektirecek kişilerin de buna dikkat etmesi gerekmektedir.

Saç ekimi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa aşağıdaki iletişim formu aracılığıyla Lale Keskin ile iletişime geçebilirsiniz.